Turkcell ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyasına Katıl!

Turkcell Bedava internet

Gençlere yönelik olarak sunduğu kampanyalar ile son dönemlerin yükselen devi olan Turkcell, şimdiler de ise bedava internet kampanyası ile kitleleri daha fazla mutlu ediyor! Turkcell bedava internet paketleri her anlamda sizler için öncü tavrını elden bırakmadığı gibi, üstün fırsatlar sunma noktasında da çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu da paketleri daha çekici hale dönüştürüyor ve sizlerin 1 GB hediyeli olan paket türlerine erişmenizi sağlıyor. Geçmişten, günümüze kadar milyonlarca kullanıcı 3 ay boyunca yenilenen ve sınırsız 1 GB erişim hakkı veren bu paket türünden faydalandı! Siz de tek tıkla faydalanmak için hemen Turkcell bedava internet kapsamında web sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin ve fikirler edinin.

Kampanyaya Gidin; Turkcell Bedava İnternet

Vodafone  Bedava İnternet

Operatörünüz Vodafone ise ve internet ayarlarını yapmakta zorlanıyorsanız ilk yapacağınız işlem internet ayarları ya da onarım bölümüne girip kullanıcı bilgilerini güncelleyip Google ye girmeyi bir daha denemek olsun. Bedava İnternet  için ayarlar bölümüne girerek yeni APK tuşuna basarak ayarlayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız operatörünüzün Vodafone olması gereklidir. Bu işlemi yapıp internet erişiminize hala giremiyorsanız paketinize bakın sorun ondada değilse telefonu kapatıp tekrar açın ve bu işlemleri tekrar hiçbir şey atlamadan uygulayınız Bedava İnternet ayarlarınız kısa sürede hallolacaktır

Kampanyaya Gidin; Vodafone Bedava İnternet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir