Tarayıcı Üzerinden Bitcoin Madenciliği Yapmak!

Bitcoin son zamanlarda yükselen değeri ile gündemden düşmemeye başladı. Yazımın konusu “Tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmak” olmadığı için bitcoinin ne olduğu konusunda değinmeyeceğim. bitcoin ile ilgili bilgiye https://bitcoin.org/tr/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bitcoin alabilmek için; bitcoin karşılığı bir mal satabilirsiniz, bitcoin borsalarında para karşılığı satın alabilirsiniz veya bitcoin madenciliği yapabilirsiniz. Bizde bu yazıda en kolay bitcoin madenciliğini öğreneceğiz.

Bitcoin madenciliği için bilgisayar mühendisi olmaya gerek yok. Hatta artık bilgisayarınıza bir program yüklemenize bile gerek yok. Artık tarayıcınız üzerinden bitcoin madenciliği yapmak mümkün.

Öncelikle akıllı telefonunuza bitcoin cüzdanı uygulaması kurmalısınız. Böylelikle kazandığınız bitcoinleri saklayabilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemine göre bitcoin cüzdanlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz : https://bitcoin.org/tr/wallets/mobile/android/

Gelelim tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmak ve bedava bitcoin kazanmaya.

https://freebitco.in bu adrese girip üye olmalısınız. Üyelik esnasında sizden istenen Bitcoin Wallet veya WITHDRAWAL ADDRESS kısmına telefonunuza yüklediğiniz bitcoin cüzdanınızda yazan harfler ve sayılardan oluşan bitcoin cüzdan adresinizi yazmalısınız. Bu cüzdan adresini yazarken büyük harf – küçük harf dikkat etmelisiniz.

Tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmak
Tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmak

Freebitco.in, tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda size her saat başı 0.00000011 BTC ile 0.01054963 BTC arasında bitcoin kazandırabiliyor. Bunu her saat başı uygulayarak madencilik kazancınıza ekleyebilirsiniz.

Asıl önemli konu tarayıcı üzerinden madencilik. Bunun için ise ana sayfada “Use your browser to passively mine and earn bitcoins! Click here to read more.” yazısına tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada START MINING butonuna basıp sayfanın işlemci gücünüzü kullanmasına izin vermeniz yeterli. Böylelikle bedava bitcoin almaya başlayacaksınız.

Tarayıcı üzerinden bitcoin madenciliği yapmak 1

Yavaş bir bilgisayarda kısa vadede çok büyük beklentileriniz olmasın ama şöyle bir şey de var aynı sayfada “To hide the total mining income in the page use this URL.” yazan yerdeki link (Buna benzer bir link : https://mining.freebitco.in/mining.html?userid=276838) sizin tarayıcı üzerinden madencilik yapmanıza yarayan linkiniz. Bu linki aynı anda ne kadar çok bilgisayarda çalıştırırsanız o kadar çok bitcoin kazanabilirsiniz.

Bunun yanında THREADS sayısını veya CPU USAGE değerini düşürerek bilgisayarınızın yavaşlamasının önüne geçebilir ve bir taraftan bitcoin kazanırken aynı zamanda da bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Belirli aralıklarla biriken bitcoinleriniz telefonunuzdaki cüzdan uygulamasına aktarılacak. Sonrasında ise btcturk.com gibi bitcoin borsalarında hesap açarak bitcoinlerinizi satarak paraya çevirebilirsiniz.

Şimdiden bol kazançlar.

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: