Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

instagram son görülme nasıl kapatılır

Gizliliğinizin her gün biraz daha ifşa edildiği günümüz internet ortamında can sıkan Instagram son görülme nasıl kapatılır adım adım anlatıyorum.

WhatsApp’da da olduğu gibi artık aktif olma durumunuz ve son görülme zamanınızın arkadaşlarınız tarafından görülebilmesi özelliği Instagram’a da geldi ama hemen panik yapmayın tabi ki Instagram son görülme nasıl kapatılır öğrenelim. Kapatma konusuna geçmeden önce son görülme özelliğini kapatırsanız WhatsApp’da ki gibi siz de başkalarının son görülme durumunu göremeyeceksiniz.

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

instagram son görülme nasıl kapatılır
instagram son görülme nasıl kapatılır

 

Özelliği kapatmak için öncelikle profil sayfanızı açmalısınız. Bu sayfada sağ üstte alt alta üç nokta ikonuna dokunun (Android sürümü için geçerli).

Karşınıza Instagram ayarlar sayfası gelecek. Sayfanın altlarında “Hareket Durumunu Göster” seçeneğini kapalı hale getirerek aktivite durumunuzu gizleyebiliyorsunuz.

Bu özelliği kapadıktan sonra artık arkadaşlarınız en son ne zaman çevrim içi olduğunuzu ve aktif misiniz göremiyor.

 


 

English Translate:

In today’s internet environment where your privacy is being exposed more and more every day, I am telling you step by step how to close the annoying instagram last seen.

As in WhatsApp, you are now active and the ability to see your last seen time by your friends has come to Instagram, but do not panic immediately, of course, Instagram last seen how to turn off. If you turn off the last-seen feature before you turn it off, you will not see someone else’s last view just like WhatsApp does.

Instagram How Last Seeking Is Closed

To turn off the feature, you must first open your profile page. On this page, touch the bottom alley three dot icon at the top right (available for Android version).
Your Instagram settings page will come up. You can hide your activity status by turning off the “Show Motion Status” option under the page.
Once you’ve turned this feature off, your friends are no longer able to see when you are online and active.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: