Windows Phone için TeknoSeyir Uygulaması Çıktı!

TeknoSeyir Windows Phone Uygulaması

Microsoft’un Windows Phone platformu için kod bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca uygulama hazırlayabilecekleri Windows Phone App Studio haberlerini okumuşsunuzdur. Windows Phone App Studio henüz beta olmasına rağmen basit uygulamalar hazırlayabilirsiniz. Ben de merak ettim ve kurcalamaya başladım. Windows Phone App Studio kullanımı ile ilgili de bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.

Fikir arayışları döneminde sürekli takip ettiğim www.teknoseyir.com için bir uygulama geliştirmeye karar verdim. Tekno Seyir, neredeyse her gün yeni bir inceleme videosu hazırlayıp yayınlayan başarılı bir ekip. Hazırladıkları tarafsız ürün inceleme videoları gerçekten çok kaliteli.

Tekno Seyir uygulaması, ekibin hazırladığı videoları cep telefonunuzdan kolayca izleyebilmenizi sağlıyor. Uygulama şuan için işlevsel olarak basit denilebilir fakat ilerleyen dönemlerde geliştirmeyi planlıyorum.

Tekno Seyir uygulamasını Windows Phone 8 li telefonlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için bu adresi kullanabilir siniz : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/teknoseyir/1c182389-5b33-409e-83c3-4d95b8607b21

Destek olmak amaçlı indirip uygulamayı derecelendirebilir ve yorum yazabilirseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: