Windows Phone Uygulaması : Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi!

Windows Phone 8 Uygulaması

Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlarında kullanabileceğiniz Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi uygulaması, son yılların alternatif tıp olarak adlandırdığı bitkilerin mucizevi tedavilerinde rehberiniz olacak bir uygulama.

İlaçların türlü yan etkilerine karşın doğada veya aktarlarda bulabileceğiniz bu bitkilerin özellikleri, nerede yetiştiği, endüksiyonları, renkleri ve bitkilerin ne boyutta olduğu, bitkinin hangi hastalıklara iyi geldiği ve faydalarını bunların yanı sıra kullanım şekilleri ve kullanımlarda rastlanabilecek olası yan etkilerinin de bilgisini barındırıyor.

Alternatif tıp diye adlandırdığımız bitkisel tedavi yönteminde genelde bitkilerin yan etkilerinin olmadığı savunulsa da aşırı alım söz konusu olduğunda veya bitkinin yaprağında, tohumunda veya herhangi bir bölgesinde olabilecek zehirli, vücudu etkileyebilecek, alerjik reaksiyon oluşturabilecek durumlarda göz önünde bulunularak uyarıları da bu uygulamanın içeriğinde bulabilirsiniz.

Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi uygulaması mevcut sağlık sorunlarınızda destekleyici tedavi uygulaması için güzel bir uygulama. Doğada her hastalığa çare olabilecek çok sayıda şifalı bitki vardır ama bu bitkileri gereğince kullanabilmek için bilimsel araştırmalara da mutlaka ihtiyacımız bulunmaktadır diyor ve Windows Mobile 8 işletim sistemli telefonunuzda rahatlıkla, dilediğiniz her yerde, internet bağlantınız olmasa bile kullanabileceğinizi hatırlatıp, tüm Windows Phone 8 kullanıcılarına öneriyorum…

Windows Phone 8 için Şifalı Bitkiler Uygulamasını İndir!

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: