Büyük İşler Nerede, Vekon Orada!

56_Vekonar-Design-Turkey-Iyi-Tasarim-Odulu

Bugün değerli takipçilerime yapı sektöründen dev bir firma olan Vekon’u tanıtacağım.

Vekon, kısaca prefabrik yapı çözümleri üreten bir firma diyebiliriz. Tabi ki Vekon’u bu kadar kısa bir cümle ile anlatmak mümkün değil. Prefabrik yemekhaneden, prefabrik wc’ye, prefabrik fabrikadan, şantiye binalarına, prefabrik atölye, ambar ve depolara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi mevcut.

Vekon, 1990 yılından bu yana sektörde lider durumda olan Vefa Group bünyesindeki 6 markadan biri. 1994 yılından bu yana da Vekon markası ile üretiminin %50’sinden fazlasını, Sibirya’dan Sudan’a, Venezuela’dan Afganistan’a 60’ı aşkın ülkeye ihraç ederek kalitesini ve liderliğini kanıtlamış diyebiliriz. Öyleki referans listeleri oldukça kabarık. Referanslarına göz atarken bile yorulabilirsiniz 🙂

 

Vekon Reklam Filmi

Vekon firmasını belki duymamış olabilirsiniz ama Türkiye’nin en başarılı markaları listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca böylesine güçlü bir firmanın beni en çok ilgilendiren yönü ise web sayfasının gerçekten çok güzel olması. Tasarımı ve içeriği bakımından gayet başarılı. Sektördeki başarılarının yanı sıra teknolojiyi kullanmaktaki başarılarından dolayı kendilerini kutlarım. Vekon hakkında daha fazla bilgi ve Vekon’a ulaşmak için web sayfalarına mutlaka göz atmalısınız.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: