Uygun Fiyatlı Lumia 625 İncelemesi

Nokia-Lumia-625-colours

Bugün uygun fiyatı ve dikkat çekici tasarımıyla ön plana çıkan Lumia 625’i masaya yatırmak istedim.

Lumia 625, uygun fiyatı sayesinde, Lumia 520’den sonra en çok tercih edilen 620’nin yenilenmiş hali olma özelliğine sahip kendileri.

Nokia Lumia 625’in tasarımını gerçekten çok beğendim. Elinde tuttuğun anda tasarımının ne kadar güzel olduğunu anlayacak ve Lumia 625’e bağlanmaya başlayacaksın. Renk renk yarı saydam özel tasarım kapaklarını zevkine göre istediğin gibi değiştirebilirsin.

2-Product-Page-Lumia-Max-KSP-1500x1500-jpg

 4,7 inç çizilmelere karşı dayanıklı IPS LCD ekranı ile ferah ferah oyun oynayabilirsin. Ekranın görüntü kalitesi gayet iyi. Kamerasınada kısaca değinmek gerekirse seni yarı yolda bırakmayacak 5 megapiksellik bir kamera eklenmiş. Profesyonel olmasada sosyal medyada paylaşabileceğin güzel fotoğraflar çekebilirsin.

Lumia 625 ile kullanabileceğiniz Nokia Smart Cam uygulaması, aksiyon çekimleri, nesneleri yok etme, arkaplanı bulanıklaştırma ve en iyi gülümsemeleri yakalama gibi bir çok marifetli özellikleri barındırıyor.

Windows Phone işletim sistemi kullanan 625 ile birlikte SkyDrive üzerinde 7GB ücretsiz bulut depolamada sunuluyor. Bulut depolamaya yedek alabilir, Office dökümanlarını (Word, Excel, PowerPoint) kaydedebilir, çektiğin fotoğrafların ve videoların otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsin. Böylelikle ister masaüstünde istersende internette tüm içeriğine kolayca ulaşabilirsin. Telefonundan yanlışlıkla sildiğin fotoğraflara SkyDrive üzerinden tekrar ulaşman da mümkün.

Lumia 625 ile eksiksiz bir Windows Phone deneyimi yaşayabilirsiniz. Windows Phone’dan da çekinmenize hiç gerek yok. Şuan marketindeki uygulama sayısı, işletim sistemi özellikleri ve performansı bakımından gerçekten Android ve iOS ile rekabet edebilir. Yakın gelecekteki yayınlanacak olan 8.1 güncellemesi ile de çok daha iyi bir konuma geleceğine inanıyorum.

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: