Harika bir tasarıma ve üstün özelliklere sahip akıllı bi telefona ne dersin?

Nokia-Lumia-925-smartphone-Black-update

Nokia Lumia 925, diğer Lumia’lar gibi eğlenceli bir tasarım yerine daha karizmatik ve profesyonel bir tasarıma sahip. Parlak arka yüzey ve hafif alüminyum çerçevesi ile dikkat çeken, hayran bıraktıran, insanı kendine aşık edebilen bir telefon diyebilirim. Malzeme kalitesi de gayet tatmin edici. Beyaz, gri ve siyah renk seçenekleri de mevcut.

4,5 inç ClearBlack Amoled ekranıda rakiplerinden çok daha iyi. Böyle güzel bir telefonun güzel de bir kamerası var. Altı fiziksel Carl Zeiss lens, PureView teknolojisi ile 8,7 megapiksel kameraya sahip. Bunun yanında da çift led flaşı var. Bu telefonla çekilen fotoğraflar hiç de hafife alınacak fotoğraflar değil. Hem gece hemde gündüz harika fotoğraflar çekebileceksin.

nokia_lumia_925_hands-on_sg_19

Bildiğiniz gibi Lumia serisi akıllı telefonlar Windows Phone işletim sistemini kullanıyor. Daha öncede paylaştığım Windows Phone üzerine yazılarımda sıklıkla bahsettiğim gibi, Windows Phone üzerine tanımam 🙂
Nokia’da Windows Phone’un nimetlerini sonuna kadar kullanıyor. Lumia 925 ile kullanabileceğiniz Nokia Kamera uygulaması da çok başarılı.

Özetlemek gerekirse Nokia Lumia 925, çok guzel bir tasarıma sahip, kamera donanımıyla öne çıkan bir akıllı telefon.

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: