Eviniz İçin Evmanya.com

Bugün sizlere bahsedeceğim, inceleyeceğim web sitesi her zaman ihtiyacınız olacağını düşündüğüm Evmanya.com

Kendi sözleriyle, Ev tutkunlarının ilk adresi evmanya.com’da mobilyadan, dekoratif aksesuarlara, mutfak gereçlerinden, beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden tablolara, halılara kadar yüzlerce markanın yüzbinlerce ürününe kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda özel indirimleri de takip edip çok uygun fiyatlarda eviniz için alışverişe güvenle başlayabilirsiniz.

Evmanya.com’a sadece alışveriş yapmak için değil ev dekorasyonu için hazırlanan e-dergilere, her ayın dekorasyon trendlerine, eviniz için veya odanız için ilham kaynağı olacak tasarımlara da göz atmak için uğrayabilirsiniz.

Özellikle üzerinde durmak istediğim konu ise masa başı çalışanlar için sundukları çalışma masası çeşitleri. Bildiğiniz gibi çalışma masasında ergonomi, sağlığınız için çok önemli. Yanlış seçeceğiniz masa ve koltuk, bel ve boyun fıtığı olmanıza sebep olabilir. Masa başı çalışanlarda görünen kronik sırt ve bel ağrıları da yine yanlış seçilen masa ve koltuklardan kaynaklanmaktadır.

An itibariyle evmanya.com’da 222 farklı çalışma masası mevcut. Bu ürünler ergonomik olarak doğru tasarlanmış, uygun fiyatlı ve harika tasarımlı ürünler. Bende çalıştığım ofise alamasam da evime beyaz bir masa sipariş edeceğim.

Son olarak sitenin tasarımına değinmem gerekirse;

Anlaşılır ve aşina olduğumuz bir sanal mağaza arayüzüne sahip. Ürünlere çokça görsel eklenmiş ve ürün özellikleri de detaylıca yazılmış. İndirimli ürünlere, hediyeli ürünlere, aynı gün kargoya verilebilen ürünlere, ücretsiz kargolu ürünlere, rakipsiz fiyatlı ürünlere ve sadece evmanya.com’da olan ürünlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Doğan Online’ın bir markası olan evmanya.com’da, kart bilgileriniz 128 bit şifreleme ile bankaya gönderiliyor. Bu da güvenle alışveriş yapabilirsiniz anlamına geliyor.

Siz de evinizi seviyorsanız mutlaka evmanya.com’u ziyaret etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: