Erataş İş Güvenliği Ekipmanları

Screen Shot 2013-10-31 at 21.10.18

Bugüne kadar işyerlerinde yaşanan kazalarla ilgili bir çok haber okumuşsunuzdur. İşyerlerinin, çalışma esnasında yaşanması muhtemel kazaların önüne geçilebilmesi adına alması gereken tedbirleri az çok biliyoruz. Öte yandan çalışanların iş güvenliğinin sağlanması da ciddi bir konudur.

İstanbul merkezli Erataş, iş güvenliği ekipmanları üretimi yapan, iş güvenliği konularında danışılabileceğiniz ve çözümler üretebileceğiniz, iş güvenliği ile ilgili her türlü ekipmanı tedarik edebileceğiniz bir firmadır. Erataş firması web sitesi www.eratas.com.tr adresinden, iş güvenliği ile ilgili bir çok teknik konuda bilgi bulabileceğiniz gibi geniş ürün yelpazesinden sizin işinize uygun ekipmanları tedarik edebilir, online kataloglarına ulaşabilir, üretim ile ilgili bilgilere göz atabilirsiniz.

“Güvenliğiniz ve yaşamınızı önemsiyoruz” sloganıyla sizin ve çalışanların iş güvenliğini önemseyen Erataş, İstanbul / Kartal merkez, İstanbul / Karaköy bölge müdürlüğü ve Ankara / Kavaklı dere bölge satış temsilciliği ile hizmet veriyor.

eratasfuarresmi1

Firma her yıl ortalama 4 – 5 yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılıyor ve Türkiye’nin bir çok ilinde ücretsiz seminerler düzenliyor. İş güvenliği ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız firmanın web sitesi www.eratas.com.tr ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, İş güvenliği ciddi bir hususdur…

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: