Flexible Web Design firması tasarımını değiştirmiş!

flexiblewebdesign.com Yeni Tasarımı
flexiblewebdesign.com Yeni Tasarımı

Burada ki yazımda tasarımı çaldıklarını kanıtlamış ( https://www.chndkmn.com/internet-teknolojileri/turkcellin-websitesi-calinti-mi ) ve burada ki yazımda da Turkcell‘in yasal işlem başlattığını duyurmuştum ( https://www.chndkmn.com/internet-teknolojileri/turkcell-flexible-web-design-hakkinda-hukuki-islem-baslattik ).

Bu gelişmelerin üzerine Flexible Web Design firması ( Kendilerinin web tasarım işi yaptığını düşününce, kendi sitelerinin tasarımının bile çalıntı olması komik bi durum ) çalıntı tasarımını yenilemiş.

İşte değişikliklerin detayları:

Değişikliklerde önce dikkati çeken zeminde ki görsel oluyor. Görseli tamamen değiştirmelerine rağmen yine de yakın renkler kullanmışlar. Bunun üzerine logolarında ki farklılık, site menüsünün değişmiş olması ve ortada ki slider alanında kullanılan geçiş efektinin değişmesi işi kurtarmış gibi görünüyor. Slider da kullanılan grafikleri de değiştirdikleri dikkatimden kaçmadı.

Sitelerinde herhangi bir özür yazısına rastlamazken, bu durumun hukuki gelişmeleri nasıl etkileyeceğini ve Turkcell cephesinden nasıl bir hareket olacağını bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: