Power Bank Satın Almadan Mutlaka Bakın!

Power Bank Satın Almadan Önce, Telefonunuzu Kaç Defa Şarj Eder Hesaplayın!

Akıllı telefonlar bir çok kolaylığı sağladığı gibi hayatımızda da yeni yeni sorunlara yol açmaya başladı. Şuan ki pil teknolojisinin, akıllı telefonların ihtiyacının gerisinde kalması sebebiyle hemen hemen tüm akıllı telefonlar ancak 1 günü çıkarabilmektedir.

Bunun yanında eğer telefonunuzdan veya tabletinizden sık sık oyun oynuyor, videolar çekiyorsanız pilinizin o günü çıkartamaması çok normal. Bu sebeple de son dönemde herkesin edinmeye çalıştığı taşınabilir şarj aletleri ( Power Bank ) hayat kurtarıcı olabilir.

Peki taşınabilir şarj aleti alırken nelere dikkat etmelisiniz? Alacağınız taşınabilir şarj aleti telefonunuzu kaç defa şarj edecek? Kullandığınız telefonunuz, tabletinizin pili kaç mAh değerinde? Bu sorularınızı çözen bir mikro siteyi sizlerle paylaşmak isterim.

http://www.kacdefasarjeder.com taşınabilir şarj aleti almadan önce mutlaka uğramanız gereken bir web sitesi. Almaya karar verdiğiniz taşınabilir şarj aletinin mAh değerini (üzerinde yazmaktadır) ve kullandığınız telefonu / tableti yazarak kaç defa şarj edebileceğini kolayca hesaplaya bilirsiniz.

Bunun yanında telefonunuzun veya tabletinizin pil kapasitesini merak ediyorsanız bununla ilgili de http://www.kacdefasarjeder.com/kac-mah.php bu sayfadan cihazların pil kapasitelerine erişebilir siniz.

About Author

1 thought on “Power Bank Satın Almadan Mutlaka Bakın!

  1. Hocam acaba bu şarj etme sayısını arttırma yöntemi var mı acaba ?

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: