Hayal Gücünüzü Harekete Geçiren Telefon : LG Optimus G Pro

LG Optimus G Pro

Büyük ekranlı bir telefon almak isteyenlere bir faydam dokunur belki diye size LG Optimus G Pro’yu tanıtmak istiyorum.

LG Optimus G Pro, 1.7 GHz hızında Quad-Core (4 çekirdekli) işlemciye, 16 GB hafızaya, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD IPS ekrana, 13 MP arka, 2.1 MP ön kameraya sahip, tabiri caizse tam bir canavar.

lg-mobile-feature-GPro-display-img

Büyük ekranlı telefon, yani phablet seçenekleri arasında öne çıkan LG Optimus G Pro’nun 5.5 inçlik ekranını Galaxy Note 3’ün 5.7 inçlik ekranı ile kıyaslayacak olursak biraz daha küçük kalıyor ama bence 5.5 inç ekran biraz daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum ve benim için daha kullanılabilir bir boyut her zaman tercih sebebi olacaktır.

lg-mobile-feature-GPro-hdcamera-img

Kameralarından bahsetmek gerekirse, 13 MP FULL HD arka kamerası ile muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. 2.1 MP FULL HD ön kamerasıyla da görüntülü görüşmelerde hiç sorun yaşamayacağınıza eminim.

Bazı akıllı telefonlarda gördüğüm ve çok beğendiğim çift taraflı kayıt özelliği LG Optimus G Pro’da da mevcut. Hem arka hemde ön kamerayı çalıştırarak çekmek istediğiniz objenin ve aynı anda aynı karede ön kamera ile kendi fotoğrafınızı veya videonuzu çekebilirsiniz. LG bu özelliğe resim içinde resim teknolojisi diyor.

Dört çekirdekli 1.7 Ghz işlemcisi sizi asla yarı yolda bırakmayacak. Harika oyunlar oynayabilir, web’de çok hızlı bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

lg-mobile-feature-GPro-qremote-img

Son olarak LG Optimus G Pro’nun QRemote 2.0 teknolojisinden bahsetmek istiyorum. Bu teknoloji ile evinizdeki televizyon, ses sistemi, Blu-Ray oynatıcı, set üstü kablolu cihaz vb. ev eğlence sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Mesela evinizde bir smart tv’niz var. Bu TV için klavye ve imleç kontrolünü de QRemote 2.0 kızılötesi teknolojisi ile LG Optimus G Pro ile yapabilirsiniz.

Sonuç olarak LG Optimus G Pro, hem kişisel kullanım için, hemde iş için kullanabileceğiniz harika bir telefon.

Ayrıca Turkcell müşterisiyseniz LG Optimus G Pro’yu siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birbirinden avantajlı tekliflerle 82,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada (Konuşma + İnternet + Mesaj), Konuşma paketleriyle veya İnternet paketleriyle birlikte LG Optimus G Pro fiyatlarına aşağıdaki adresten bi bakın derim.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lg-optimus-g-pro

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: