Windows Phone 8.1 Çok Yakın!

Windows Phone Uygulama Geliştirici Platformundan 8.1 Görüntüsü
Windows Phone Uygulama Geliştirici Platformundan 8.1 Görüntüsü

Geliştirici önizleme SDK’larından sızıntılar, görüntüler, dedikodular derken Windows Phone 8.1 artık ciddi ciddi önümüze geldi ve artık çok yakın…

11 Mart günü Windows Phone 8.1 ile ilgili heyecanlandıran ilk durum, Windows Phone uygulama geliştiricilerinin kullandığı panelde oldu. Mağazaya uygulama  gönderirken veya güncelleme yayınlarken desteklenen işletim sistemi 8.0 ve 8.1 olarak belirtilmiş.

WindowsPhone.com üzerinde uygulama sayfalarında ki Windows Phone 8.1 görüntüsü
WindowsPhone.com üzerinde uygulama sayfalarında ki Windows Phone 8.1 görüntüsü

Bugün de aynı şekilde ve artık tüm kullanıcıların görebileceği şekilde www.windowsphone.com üzerinde herhangi bir uygulamaya girdiğinizde uygulamanın gereksinimleri ve bilgilerinin olduğu bölümde desteklenen işletim sistemi windows phone 8 ve windows phone 8.1 şeklinde düzenlenmiş.

Daha önceden de sızdırıldığı ve duyurulduğu gibi mağazadaki tüm uygulamalar 8.1 ile sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edeceğiydi. Bu bilgiyi doğrular şekilde an itibariyle tüm uygulamalara desteklenen işletim sistemi olarak 8.1 eklenmiş durumda.

Windows Phone 8.1 geliştirici önizleme sürümünü alır almaz video inceleme hazırlamayı düşünmüyor değilim 🙂

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: