Bang With Friends : Facebook Sex Uygulaması!

bang-with-friends-facebook-600x333

Facebook’da ki bir arkadaşınızı çok arzuluyor ve yatmak mı istiyorsunuz? Belki de o arkadaşınız da sizi arzuluyor, sizin için yanıp tutuşuyor ve sizinle çılgınlar gibi sevişmek istiyor. Aman dikkat, kimse duymasın, kimse bilmesin… Peki bununu nasıl yapacaksınız? İşte size anlattıklarımı gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama : Bang With Friends ( http://www.bangwithfriends.com/ ).

Bang With Friends nasıl çalışıyor kısaca anlatalım..

Kullanıcılar Bang With Friends sitesine girerek uygulamayı Facebook hesaplarına ekliyorlar. Ardından facebook arkadaşlarınının bir listesi çıkıyor karşılarına. Birlikte olmak istedikleri bayan / erkek arkadaşlarını seçiyorlar. Seçtikleri arkadaşlara asla bir eposta veya facebook üzerinden bir bildirim düşmüyor. Kullanıcılar Bang With Friends üzerinden birbirlerini işaretlerse karşılıklı e-posta alarak durumdan haberdar ediliyorlar. Nerede, ne zaman, nasıl sevişeceklerine ise uygulama geliştiricileri karışmıyor.

Uygulamayı geliştirenler ABD’nin Kaliforniya eyaletinden isimlerini açıklamayan programcılar. Gizli seks amaçlı eşleştirme sistemi olduğu için hızla yayılan uygulama şimdiden oldukça tartışma yaratmış durumda.

Bang With Friends sitesi uygulamanın yasal uyarı kısmında olabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmiyor. Kaliforniya eyalet yasaları bu tarz bir sitenin yayında olmasına izin veriyor ama global bakıldığında ülkelerin siteye erişim engeli koyması an meselesi.

About Author

1 thought on “Bang With Friends : Facebook Sex Uygulaması!

  1. şimdi bu proğrama üye olduğun zaman fesbuk ta hiçmi görünmüyor yani şifremi istiyor . Yani şimdi benim fesbuğuma başkası girdiği zaman burada bu proğramla ilgili bir şey yani belirti çıkmayacakmı sadece benmi biileceğim bunu uygulamadan haberi olmayan bilmeyecek yani böyle bir şeymi doğrumu anlamışım

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: