Güzel İzmir’in En Güzel İnternet Sitesi

Güzel İzmir’in En Güzel İnternet Sitesi

İzmir gerçek bir aşktır ve her şeyden farklıdır. Bu şehirde yaşamak büyük bir ödüldür. Günün her saati, her adımda mutluluğu yakalayabileceğiniz şımarık bir çocuktur aslında. Herkesten farklı bir dili olsa da İzmir’de eşsiz bir dil birliği vardır. Eksikleri ile övünür, abartıyı sevmez, her şey tadındadır ve güzel olmak zorundadır. Sahilinde, Karşıyakası’nda, Kordonboyu’nda, her sokağında farklı yaşanmışlıklarınız, anılarınız vardır. Aşkın, sevdanın, dostluğun, kan bağı olmadan kardeşliğin şehridir İzmir. Tam da bu yüzden İzmirli olmak ve İzmir’de olmak aklınıza her geldiğinde yüzünüzdeki o güzel gülücüktür.

Güzel İzmir’imize en güzelini, en yakışanını yapmak için bir gözlemle başladı yolculuğumuz.

Hayallerle gelişti, büyüdü ve en sonunda sizlere ulaşmak için gerçeğe dönüştü.

İzmir’i en iyi anlatacak bu görsel şölene; hazır mısınız?

Yayın hayatına başlayalı daha birkaç gün olsa da heyecanlandırıcı şekilde yayılan magazinizmir.com sizlerle beraber daha da fazla büyümeyi hedefliyor. Sizler için pek çok sürpriz hazırlayıp kalbinizi çalmaya hazırlanıyor. Sizlerin desteğiyle, önerileriyle, eleştirileriyle, kısacası hep beraber İzmir için en güzelini, en iyisini yapmaya biz hazırız.

Yüzünüzdeki gülücük eksik olmasın.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: