Ebrosur.com : Türkiye’nin lokal promosyon ve kupon dağıtım sitesi

Türkiye’nin ilk online lokal promosyon ve kupon dağıtım sitesini inceleme fırsatı buldum ve sizler ile bu iyi düşünülmüş projeyi, ebrosur.com’u paylaşmak istedim.

Sitenin içeriği ziyaretçilerine alışverişin uygun adreslerini sunuyor. Sizin için pazar araştırması yapıp broşür ve kataloglarını sizler ile paylaşıp kolaylık hizmetini sunuyor.

Şehrinizde bulunan fırsatlardan, indirimlerden ve kampanyalardan ilk siz haberdar oluyorsunuz. Sitede marka bazlı veya kategori şeklinde takiplerde bulunabilirsiniz. Yaşamınıza önemli derecede zaman tasarrufu sağlayacak bu site sadece mağaza araştırması ile kalmayıp sizlere banka, eczane, postane, hastane, akaryakıt istasyonları gibi mekanların da harita üzerinde adres bilgilerini ve açılış-kapanış saatlerini paylaşıyor.

Sitenin en güzel yanı ücretsiz olarak mobil platformlarda da faydalınabilmesi. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızla da siteden erişebildiğiniz tüm bilgilere sadece bir tıkla istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmadan dilediğiniz mağazaya dilediğiniz şehirden ulaşabilme uygulaması beni fazlası ile etkiledi, siteye girip incelediğinizde beni daha iyi anlayacaksınız.

Örneğin maliyetinizi azaltan tekzen indirimleri gibi bir çok avantajlı kampanyalar ile karşılaştım. Ayrıca ücretsiz olarak mail yolu ile takip ettiğiniz bir broşür veya katalog varsa size ulaştırıldığınıda iletmek isterim. Ne nerede daha uygun yada bulunduğunuz yerde akıllı lokasyon sistemiyle sadece sizi ilgilendiren içeriği görebilirsiniz. Siteyi mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

About Author

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: