Sosyal filler hızla büyüyor: peplr.com

yeni bir sosyal mecra, peplr.com
yeni bir sosyal mecra, peplr.com

“O aslında bi fil ve henüz bebek.
Ayağa kalkmaya, yürümeye ve adım atmaya başladı bile.”

Peplr.com yeni bir mikro bloglama hizmeti. Çok sade, çok kolay ve çok şirin. Aslında tam da amacına uygun.

Sistemi kısaca tanıtmamız gerekirse, birilerini izleyip neler yazdıklarını okuyabilirsiniz. Konumunuzu paylaşabilir, birşeyler yazabilir ve yazılarınıza fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınız hakkında da yazabilirsiniz. Hakkınızda küçük bilgilerle okuyucularınıza kendinizi tanıtabiliyorsunuz. Yazılarını beğendiğiniz kişilere rozet hediye edebilirsiniz. Kimin daha çok rozeti var?

Beta versiyonu ile yayına başlayan peplr.com çok kısa bir sure içinde yeni özellikleriyle büyük abilerinin yanında yer alacağa benziyor. Sempatik filimiz özel günler için de hazırlanan giriş sayfası görselleriyle de sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor.

Karışıklığı sevmeyenler, sadelikten yana olanlar, spam üyelerden, reklam mesajlarından sıkılanlar, amacı sadece yazmak olanlar, 140 karaktere sığamayanlar (peplr.com 255 karaktere kadar izin veriyor), işin içine para girmesinden rahatsız olanlar, yavaş sistemlerden, bolca boş mesaj arasında boğulmak istemeyenler, peplr.com tam da sizin için.

Beta sürümünden sonra Android ve Iphone uygulamaları da ufukta gözüküyor.

Peplr.com’a üye olarak henüz beta sürümünde iken kullanıcı adınızı kapmayı unutmayın!

Üye olmak için bu adresi kullanabilir; http://www.peplr.com/register veya peplr.com/@chndkmn adresinden benim profilimi takip edebilirsiniz…

 

peplr.com profil sayfası
peplr.com profil sayfası

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: