Cortana, yeni Xbox Games ve yeni HERE Maps ile ilgili ikinci sızıntı (Video)

DÜZELTME : Aşağıda paylaştığım videonun sahte olduğu ortaya çıkmıştır. Videoyu sızdıran twitter kullanıcısı hesabını sildi. Şuanda da başka bir kullanıcı aynı ismi tekrar almış. Eski sahibiyle bir bağlantısı olmadığını paylaşmış.

cortana

Dün yayınladığım (https://www.chndkmn.com/mobil-teknolojiler/iste-sesli-asistan-cortanadan-ilk-goruntu-video/) Cortana videosunun tamamı bugün sızdırıldı.

Videoda önce yeni Xbox Games uygulaması sonrasında Cortana, daha sonra da yeni HERE Maps uygulaması ve HERE Maps içinde overlay olarak Cortana tekrar gözüküyor.

Cortana ve yeni özellikler Windows Phone 8.1 güncellemesi ile birlikte tüm Windows Phone işletim sistemli telefonlara gelecek.

Yabancı kaynaklı web sitelerinde sızıntının sahte olduğu tartışılsada ikinci videonun gerçek olduğu açıkca ortada. Sızıntılar yeni bir twitter hesabı olan @WPLeaker tarafından yapılıyor. Bu hesabın yeni açılmış olması da kafalarda soru işaretlerinin kalmasına sebep olurken, yine doğru ve güvenilir sızıntılarla gündemden düşmeyen @Nawzil8 kullanıcısının attığı tweet ile @WPleaker’ın, qXerro kullanıcısının yeni twitter adresi olduğu açığa çıktı.

Anlaşılan Windows Phone 8.1 gelmeden Cortana ile tanıştık 🙂 Bu sızıntılarla ilgili Microsoft nasıl bir açıklama yapacak bekleyip göreceğiz.

Sızdırılan videonun iyileştirilmiş halini izleyebilirsiniz.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: