Gelmiş Geçmiş En İyi Android Tablet

Samsung-GALAXY-Note-10

Tanıtıldığı günden beri Samsung Galaxy Note 10.1’i hep arzulamışımdır ama yenilenmiş versiyonu bambaşka olmuş!

Bu yazımda Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition’da önceki Note 10.1 ile arasında neler değişti biraz bunlardan bahsedeceğim.

Samsung-Note-10.1-2014-Edition-Top-1280x853

Ekran boyutlarında herhangi bir değişme olmazken tabletin genel olarak boyutları küçülmüş, incelmiş, hafiflemiş ve tasarımı değişmiş. Ekran çözünürlüğü tam 4 kat arttırılmış. Bu da 4 kat daha net görüntü demek. Zaten güzeldi şimdi harika olmuş.

Tabletin kaportasının altında neler değişmiş dersen, önceden 1 GB bellek vardı şimdi 3 GB bellek eklenmiş. Böylelikle daha akıcı ve daha hızlı bir kullanım deneyimi sunuyor. İşlemciside yenilenmiş ve artık hem işlemci çekirdeği daha hızlı hem de çekirdek sayısı daha fazla. İşlem gücü açısından tartışmasız çok daha güçlü bir cihaz olmuş.

Tabletlerde kamera özelliğini pek önemsemesem de kamerada da büyük bir gelişme olmuş. Önceden 3 megapiksel kamera varken yenilenmiş 2014 versiyonunda 8 megapiksellik bir kamera kullanılmış.

Samsung-Note-10.1-2014-Edition-S-Pen-2-1280x853

S-PEN bu modelde de mevcut. S-PEN ile ilgili olarak çok gelişmiş bir dokunmatik ekran kalemi diyebiliriz. Gerçek bir kalem gibi kullanılabilmesi ve temassız kontrol özelliği ile piyasadaki ucuz dokunmatik ekran kalemleriyle kıyaslanamaz bile. Çizimler yapabilir, hızlıca notlar alabilirsin. Eline aldığın ve kullandığın zaman bir daha bırakmak istemeyeceksin.

Sonuç olarak Samsung Galaxy Note 10.1 çok güzel bir tablet ama Galaxy Note 10.1 2014 Edition harika bir tablet…

Bu kadar özellik, bu kadar teknoloji içeren bu tablet tabii ki ben dahil çoğumuzun ekonomik olarak kolay kolay erişebileceği bir tablet değil. Ama Turkcell’in avantajlı kampanyaları ve tarifeleriyle ekonomini sarsmadanda edinebilirsin.

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition için Turkcell’in kampanyalarına aşağıda ki adresten ulaşabilirsin. Üstelik 24 ay taksitle, faturaya yansıtılarak satın alınalabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/samsung-galaxy-note-10-1-new-edition?utm_source=chndkmn&utm_medium=blog&utm_campaign=1

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: