Karşınızda Yeni Tasarımı ile Yeni Foursquare

Foursquare‘in merakla beklenen yeni tasarımı bugün kullanıcılara sunuldu. Yeni tasarım ile Foursquare uygulamasının görünümü baştan aşağıya değişirken, üyelerin sosyal ağda daha çok vakit geçirilmesini amaçlayan yeni özellikler eklenmiş.

Karşınızda Yeni Tasarımı ile Yeni Foursquare
Karşınızda Yeni Tasarımı ile Yeni Foursquare

Foursquare kullanıcıları mobil uygulamalar üzerinden arkadaşlarının haritada nerede olduklarını görüntüleyebilecekler. Yeni versiyon ile birlikte kullanıcılar sadece kendileri ile aynı mekanda olan arkadaşlarını değil, yakınlarında olanları da uygulama üzerinden görebilecekler. Foursquare kullanıcıları ana sayfada arkadaşlarına ait check-inler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olacaklar.

Foursquare Turkcell 4 Çeker Rozeti
Foursquare Turkcell 4 Çeker Rozeti

Yeni versiyon ile gelen ve bizleri yakından ilgilendiren diğer özellik ise Türkçe dil desteği ile birlikte gelen Turkcell 4 Çeker rozeti.

Turkcell‘i Foursquare’den takip eden kullanıcılar, bugün itibariyle belirli mekanlarda 4 defa “check-in” yaptıklarında Turkcell 4 Çeker rozeti kazanacaklar. Ayrıca Turkcell’liler Kanyon, Bağdat Caddesi ve Capitol’de bulunan Turkcell mağazalarından “check-in” yaptıklarında, indirim fırsatı bulacak.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: