Birinci Sınıf Koruma : Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security 2012
Kaspersky Internet Security 2012

Piyasada ki güvenlik yazılımı arasından sıyrılan ve bir çok güvenilir test firması sonuçlarına göre de en iyi antivirüs ve internet güvenliği yazılımı olan Kaspersky Internet Security yazılımını duymayan yoktur herhalde. Bu yazılım kendi sitesinde 106.11 TL.
İndirdik.com un kampanyası ise kaçırılmayacak kadar iyi. Kaspersky Internet Security 2011 (2012 türkçe güncellemesi ile) sadece 14.90 TL

Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Kaspersky Internet Security 2012 virüsler, Truva atları, spamlar, bilgisayar korsanları ve daha fazlasına karşı üstün koruma sağlar. Dijital güvenliğe en ileri, karma yaklaşımı, günümüzün karmaşık, sürekli gelişen tehditlerine karşı daha hızlı, daha etkili bir yanıt vermek için yenilikçi, bulut tabanlı teknolojiler ile gelişmiş anti-virüs korumasını birleştirir. Çalışırken, banka işlemleri ve alışveriş yaparken ve internette oyun oynarken siz, özel verileriniz ve PC’niz tümüyle korunur. Kaspersky ürünleri Windows 7 ile tam uyumludur.

Çevrimiçi banka işlemleri ve alışveriş yapmanın tadını çıkarın

Kaspersky Internet Security 2012 potansiyel e-dolandırıcılık ve kötü amaçlı web siteleri saldırıları hakkında sizi uyarır ve oturum açma bilgileri, kredi kartı bilgileri, vb gibi hassas kişisel bilgilerinizi güvenceye alır. Çevrimiçi alışveriş yaparken ve bankacılık işlemleri yaparken tam gönül rahatlığının tadını çıkarın!

Bilinmeyen tehditlere karşı etkili koruma edinin

Bilinmeyen kötü amaçlı tehditleri, kötü amaçlı yazılımların uygulama ve sistem etkinliklerindeki davranış modellerini PC’nize zarar veremeden önce saptayan otomatik izleme, çözümleme ve Kaspersky Lab’ın bulut tabanlı teknolojilerinin yardımıyla engelleyin

Sık kullandığınız sosyal ağlarda güvenle iletişim kurun

Güvenlik yazılımlarımız İnternet trafiğini sürekli olarak izler ve Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağları kullanırken yanlışlıkla kötü amaçlı yazılımları başlatmaktan ve e-dolandırıcılık web sitelerinin bağlantılarını izlemekten sizi korur. Buna ek olarak hesap bilgileriniz, resimleriniz ve diğer kişisel bilgileriniz güvende kalır.

Yeni ortaya çıkan tehditlere karşı anında koruma alın

Kaspersky Lab’ın dünyanın her yerindeki milyonlarca kullanıcının bilgisayarlarından yeni tehditlere lişkin bilgileri topladığı, global olarak dağıtılan tehdit izleme ağı Kaspersky Güvenlik Ağından [KSN] gelen bilgileri geliştiren bulut tabanlı teknolojilerin yardımıyla bilgisayarınızı en son kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

Kötü amaçlı yazılımlar tarafından yapılan değişiklikleri geri alın

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızda yaptığı değişiklikleri güvenle geri alarak PC’nize hiçbir zarar gelmemesini sağlayın.

Karma korumadan yararlanın

PC’nizi ve İnterneti ne zaman ve nerede kullanırsanız kullanın, yenilmez koruma için bilgisayarınızda kurulu Kaspersky Internet Security 2012’deki güvenlik özellikleriyle birlikte kötü amaçlı yazılım tehditleri hakkındaki buluttan gelen en son bilgileri bir araya getiren karma korumadan yararlanın.

Kimliğinizi e-dolandırıcılık saldırılarından koruyun

Bilinen e-dolandırıcılık web sitelerinin listelerini, ileriye etkili e-dolandırıcılık teknolojilerini ve buluttan gelen en son bilgileri geliştiren Kaspersky Lab’ın İnternet güvenliği yazılımındaki e-dolandırıcılık karşıtı koruma teknolojileri sayesinde sanal suçluların dijital kimliğinizi çalmasını engelleyin.

Çocuklarınızın bilgisayar kullanımını gözetin

Çocuklarınızın PC ve İnternete ne zaman ve ne sıklıkla eriştiklerini ve hangi oyunları, web sitelerini ve uygulamaları kullandıklarını yönetin. Ayrıca önceden tanımlanmış kurallarla çocuklarınızın Anlık Mesajlaşma ve sosyal ağlar aracılığıyla kimlerle iletişim kuracağını ve iletilerinin neler içereceğini seçersiniz.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: