Apple iPad 3 Resmi Çıkış Tarihini 7 Mart 2012

Yeni Apple Ipad Görücüye Çıkıyor!
Yeni Apple Ipad Görücüye Çıkıyor!

Apple gün içerisinde gönderdiği davet ile yeni iPad’in gelişini resmi olarak doğruladı.

Apple’ın ABD’li teknoloji içerikli web sitelerine gönderdiği e-postada bir görsel bulunuyor. Bu görselin üzerine şu not düşülmüş; ”Gerçekten görmeniz ve dokunmanız gereken bir şeye sahibiz.” Bu görselin altında ise tanıtım toplantısının bilgileri bulunuyor. Yeni iPad’in tanıtımı San Francisco Yerba Buena Center’da 7 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Yerel saat ile sabah 10′da başlayacak olan etkinlik Türkiye saatiyle 20:00′ye denk geliyor.

Apple, her zaman olduğu gibi yeni cihazın özellikleri ya da ismi hakkında bir bilgi vermiyor. Ancak kullanılan görselden yola çıkacak olursak toplantının iPad ile ilgili olduğu hemen anlaşılıyor. Cihazın ismi de halen netleşmiş değil; iPad 3, iPad 2S, iPad HD gibi isimlerin hepsi muhtemel. Teknik özellikler konusunda da bir bilgi olmasa da Apple’ın ekrana dikkat çekmek istediği ortada. Resimdeki iPad’in görüntü kalitesi oldukçada yüksek. Ayrıca Apple’ın ”Görmeniz gereken” terimini kullanması da çok daha kaliteli ve daha büyük bir ekran olabileceğini akıllara getiriyor.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: