Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği Yolda!

Instagram çoklu hesap yönetimi özelliği test ediliyor.

Merakla beklenen Instagram çoklu hesap yönetimi özelliğini android tarafında test edilmeye başlandı. Bu yeni özellikle birlikte artık birden fazla hesabı olan kullanıcılar, her seferinde uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş yapmaya gerek duymadan hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilecek.

Instagram Çoklu Hesap

Ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi sol üstteki kullanıcı adınıza dokunduğunuzda uygulamaya daha önceden eklemiş olduğunuz hesapları görebileceksiniz. Hangi hesaba geçiş yapmak isterseniz o hesaba dokunmanız yeterli. Birden fazla hesap eklenmiş bir uygulamada bildirimler eklenen tüm hesaplardan gelmeye devam mı edecek yoksa en son kullanılan hesabın bildirimlerini mi almaya devam edeceksiniz bu konu beta sürecinde sonuçlandırılacaktır diye düşünüyorum.

Bir çoğunuzun birden fazla hesabının olmadığını gözönüne alırsak çok da gerekli mi diye düşünebilirsiniz. Ama sosyal medya uzmanarı için hayat kurtaran bir özellik diyebilirim. Çünkü sosyal medya uzmanlarının aynı anda birden çok yönettiği sosyal ağ hesabı bulunmakta.

Instagram çoklu hesap özelliği şimdilik sadece android platformunda ve Instagram beta programına dahil olan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Test sürecinde herhangi bir sorun olmadığı gözlenirse kısa bir süre içinde de iOS ve Android için tüm kullanıcılara sunulacaktır.

Son olarak bu özellik Windows Phone platformunda alternatif Instagram uygulaması olan 6tag ile çok uzun zamandır kullanılabiliyor.

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: