Youtube GO : İnternetsiz Youtube videoları izlemek

internetsiz youtube go

İnternetsiz Youtube videoları izlemek tüm akıllı telefon kullanıcıları için çok önemli bir konu.

İnternetsiz Youtube videoları izlemek arayıp da bulamadığımız şeylerden biri. Online müzik servisleri yerine yolculukları boyunca müziğini, kaçırdığı dizileri, bir gün önceki maçın özetini, tv programlarını youtube üzerinden izleyen ve internet kotasını sonuna kadar tüketen çok fazla insan var.

Kotaları yetmeyen kullanıcılar Google Play mağazasında internetsiz youtube videoları izlemek ve indirmek için hazırlanmış uygulamaları indirip tek tek denediklerine eminim. Fakat gerçekten çalışan bir uygulama bulmak, reklamsız bir uygulama bulmak, zararlı kod içeren uygulama bulmak neredeyse imkansız.

İşte bu soruna yine Youtube’dan çözüm geldi. İnternetsiz Youtube GO!

Youtube GO, zararlı kod içermeyen, reklam içermeyen ve gayet güzel çalışan resmi youtube video indirme uygulaması diyebiliriz.

Bir defa telefonunuza indirdiğiniz hiç takılmadan ve internet kotanızdan kullanmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Çok basit bir arayüz ile istediğiniz youtube videolarına erişip telefonunuza indirebilir ve daha sonra internet paketinizden kullanmadan indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

 

internetsiz youtube go

 

Uygulamayı telefonunuza indirip çalıştırdığınızda ilk olarak cep telefonunuz ile aktivasyon işlemi yapmanız gerekiyor. Uygulama Google hesabınız ile senkron olarak çalışıyor.

 

internetsiz youtube go

 

Ana ekranda önerilen ve youtube’da popüler videolar sizi karşılıyor.

 

internetsiz youtube go

 

İndirdiğiniz videoları arkadaşlarınız ile paylaşmanızı veya arkadaşlarınızdan video almaya yarayan bir buton, arama butonu ve uygulama ayarları butonu dışında herhangi bir işlev bulunmuyor.

 

internetsiz youtube go

 

İndirmek istediğiniz videoya dokunduğunuzda telefonunuzdaki boş alan ve videonun temel, standart ve yüksek kalitedeki boyutlarını görebiliyorsunuz. İndirmek istediğiniz video kalitesini seçtikten sonra indirme işleminin tamamlanmasını beklemeniz yeterli.

 

internetsiz youtube go

 

İndirdiğiniz tüm videoları “İndirilenler” kısmından erişebilirsiniz. Bu noktadan sonra artık internetsiz youtube videoları izlemek mümkün oluyor.

 

internetsiz youtube go

 

Sonuç olarak Youtube GO bence bir çok kullanıcının arayıp da bulamadığı bir uygulama.

Youtube GO’yu telefonunuza indirmek için tıklayın.

 


English Translate :

Tracking uninterrupted YouTube videos is a very important issue for all smartphone users.

Uninterrupted Youtube videos are one of the things we can not find looking for. There are a lot of people who watch music on their journeys instead of online music services, the sequences they missed, the summary of the previous day’s match, TV programs on YouTube and consuming internet quota until the end.

Users who do not have enough quotes will be able to download and test individual apps designed to watch and download YouTube videos on the Google Play store. But it’s almost impossible to find a working application, find an application without ads, and find malicious code.
That’s the problem that came out of Youtube again. Youtube GO!

YouTube GO, official YouTube video download application that does not contain malicious code, does not contain any ads, and runs beautifully.

With a very simple interface, you can access YouTube videos you want and download them to your phone and watch videos you downloaded without using it from your internet package.

When you download and run the application on your phone, you must first activate it with your mobile phone. The app is working synchronously with your Google account.

Popular videos on YouTube are welcome on the home screen.

There are no functions other than a button, search button, and application settings button to share your downloaded videos with your friends or to get video from your friends.

When you tap the video you want to download, you can see the free space on your phone and the basic, standard and high quality dimensions of the video. Once you have selected the video quality you want to download, just wait for the download to complete.

You can access all the downloaded videos from the “Downloads” section. After this point, it is now possible to watch YouTube videos without the internet.

As a result, Youtube GO is an application that many users can not find.

Click to download YouTube GO to your phone.

About Author

2 thoughts on “Youtube GO : İnternetsiz Youtube videoları izlemek

    1. İnternetsiz demenin yanlış olacağını düşünmüyorum. Aslında bahsi geçen mobil internet bağlantısı. Sonradan izlemek için indireceğiniz videoları evinizdeki, işyerinizdeki veya bir cafedeki internet bağlantısı üzerinden indirip sonrasında telefonunuzun herhangi bir internet bağlantısı olmadığı durumlarda rahatça izleyebilirsiniz.
      Belki büyük bir icat değil ama aynı işi yapan reklamsız ve düzgün çalışan bir uygulama önerebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: