Watch Dogs bedava oldu! Hemen İndirin.

watch dogs bedava

Watch Dogs bedava oldu! Koşun…

Ubisoft tarafından piyasaya sürülen bir dönemin efsane oyunu intikam peşindeki bir hacker’ı yönettiğiniz Watch Dogs bedava oldu!

Çıktığı dönem kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Watch Dogs oyununu hala oynamadıysanız 7-14 Kasım tarihleri arasında PC kullanıcıları için ücretsiz kütüphanenize ekleyebilir ve indirilebilir durumda olacak.

Watch Dogs bedava edinmek için : https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/

Watch Dogs bedava
Watch Dogs bedava

Register for PC butonuna bastıktan sonra Ubisoft hesabınız ile giriş yapacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu ekranda eğer bir Ubisoft hesabınız yok ise oluşturabilir veya Facebook, Playstation veya Xbox (Microsoft) hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz. Başarıyla giriş yaptıktan sonra Watch Dogs oyunu Uplay PC Games kütüphanenize eklenecek. Uplay programını bilgisayarınıza indirip yine aynı hesabınız ile oturum açarak oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Hikaye :

2003 yılında Amerika’nın kuzey doğusunu ve Kanada’nın Ontario bölgesini kapsayan büyük çaplı bir elektrik kesintisi yaşandı. Elektrik şebekesine gizlice virüs sızdıran bir hacker New York, Toronto ve Detroit başta olmak üzere pek çok şehrin iki gün boyunca elektriksiz kalmasına, su, ulaşım ve endüstrinin tamamen durmasına neden oldu. Bunun sonucunda yüzlerce insan yaralandı, bazı insanlar ise hayatını kaybetti. Fakat bu olay farklı bir yönüyle büyük şirketlerin ilgisini çekti. Sadece tek bir arızanın bütün sistemi nasıl çökerttiğini, her şeyin aslında birbirine ne kadar bağlı olduğunu fark eden firmalar bir araya gelerek “CtOS” (Central Operating System / Merkezi İşletim Sistemi) adında bir sistemi oluşturdular. Bu sistem sayesinde güvenlik kameraları, trafik lambaları, cep telefonları ve daha birçok elektronik cihaz tek bir merkezden yönetilmeye başlandı. Oyunun ana karakteri Aiden Pearce ise bu durumu kendi çıkarları için kullanmaya başlıyor. Bunu ise firmaların oluşturduğu merkezi işletim sistemine sızarak yapıyor. Şehirdeki tüm trafik lambalarını, güvenlik kameralarını, bankamatikleri, araçları elindeki Profiler adlı akıllı telefon benzeri cihazla kontrol ediyor. Bunu yapma amacı ise intikam almak. Aiden Pearce ve ailesi geçmişte birileri tarafından saldırıya uğruyor ve yeğeni Lena ölüyor. Aiden Pearce ise elindeki Profiler adlı cihaz ile şehri bir silah gibi kullanarak saldırganlardan intikam almaya çalışıyor.

Hikaye kaynağı : Wikipedia

About Author

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: